18.09.2004 :: 19:21
Breaking the Habit- Zrywanie ze Zwyczajem(polskie słowa do piosenki) Wspomnienia zadręczają Jak otwieranie rany Odrywam się znów od siebie Wszyscy sądzicie, że Jestem bezpieczny w swoim pokoju [O ile nie spróbuję znów zacząć] Nie chcę być tym który Zawsze wybiera walki Bo wewnątrz wiem Że jestem tym pogmatwanym Nie wiem o co warto walczyć Ani czemu muszę krzyczeć Nie wiem czemu podjudzam I mówię to czego nie mam na myśli Nie wiem jak do tego doszło Wiem że to nie w porządku Więc Zrywam z tym zwyczajem (x2) Dziś wieczorem Trzymając się swojego leku Zamykam szczelnie drzwi Próbuję znów złapać oddech Ranię jeszcze bardziej Niż kiedykolwiek przedtem Nie mam żadnego innego wyboru Nie chcę być tym który Zawsze wybiera walki Bo wewnątrz wiem Że jestem tym pogmatwanym Nie wiem o co warto walczyć Ani czemu muszę krzyczeć Nie wiem czemu podjudzam I mówię to czego nie mam na myśli Nie wiem jak do tego doszło Wiem że to nie w porządku Więc Zrywam z tym zwyczajem (x2) Dziś wieczorem Namaluję to na ścianie Bo to ja jestem winny Nigdy już nie będę walczyć Tak to się kończy Nie wiem o co warto walczyć Ani czemu muszę krzyczeć Ale teraz mam jasność Żeby powiedzieć co mam na myśli Nie wiem jak do tego doszło Nie będę w porządku Więc Zrywam z tym zwyczajem (x4) Dziś wieczorem