28.09.2004 :: 16:56
Nobody Listening- Nikt Nie słucha Rzuć okiem na styl i sprawdzających to dzieciaków. Pytanie nr 1 to Jak możesz to ignorować Zostajemy w tyle, w przycinaniu Naszych piwnicznych kawałków Z rapem, przez który to potwierdzasz, jak [Przewiń to] Tylko przekręcamy ten rytm Wschodzimy z popiołów stylistycznych podziałów Z tymi nieustannymi tekstami o życiu Nie do zapomnienia Ale wciąż nie do wybaczenia Ale międzyczasie są tacy, co chcą Gadać różne rzeczy/ Więc przypuszczam, że Doprowadzi to do zranienia uczuć I zbrukane przez ludzi rozsiewających brudy [Tak to się ma] Próbuję was ostrzec Ale wszyscy mnie ignorują [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Wołam do was tak wyraźnie Ale nie chcecie mnie usłyszeć [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Mam Serce pełne bólu/głowę pełną stresu Garść gniewu/trzymaną w piersi A wszystko inne jest stratą czasu Nienawidzę moich rymów Ale cudzych nienawidzę bardziej Gonię to napięcie Sądząc, że tak jest lepiej Nie mogę się zebrać w sobie Bo cały ten stres Natchnął mnie do napisania czegoś Czy mógłbym zwalczyć mój wzrok Nigdy nie zapomnisz krwi, potu i łez Wzrastającego przez lata wysiłku Strachu i wygadywania głupot I ludzi do których się to odnosiło I ludzi, którzy to zaczęli Takich jak ty Próbuję was ostrzec Ale wszyscy mnie ignorują [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Wołam do was tak wyraźnie Ale nie chcecie mnie usłyszeć [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Mam Serce pełne bólu/głowę pełną stresu Garść gniewu/trzymaną w piersi Narastający wysiłek/krew, pot i łzy Nic do stracenia/obawa o wszystko x2 Próbuję was ostrzec Ale wszyscy mnie ignorują [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Wołam do was tak wyraźnie Ale nie chcecie mnie usłyszeć [Powiedziałem wam wszystko głośno i wyraźnie] Ale nikt nie słucha Mam Serce pełne bólu/głowę pełną stresu Nikt nie słucha Garść gniewu/trzymaną w piersi Nikt nie słucha Narastający wysiłek/krew, pot i łzy Nikt nie słucha Nic do stracenia/obawa o wszystko Nikt nie słucha [Przychodząc do ciebie…]